Kevään 2018 kalenteri / Spring 2018 calendar



Päivämäärä Aika 
Perjantai  5. Tammikuuta  17:00-18:00 Paramanhansa Yoganandan syntymäpäivä
Perjantai 19. Tammikuuta 17:00-18:00
Perjantai 2. Helmikuuta 17:00-18:00
Perjantai 16. Helmikuuta 17:00-18:00
Perjantai 2. Maaliskuuta 17:00-18:00
Perjantai 16. Maaliskuuta 17:00-18:00
Perjantai 30. Maaliskuuta 17:00-18:00
Perjantai  13. Huhtikuuta 17:00-18:00
Perjantai 27. Huhtikuuta 17:00-18:00
Perjantai 11. Toukokuuta 17:00-18:00
Pe - Su 25.-27. Toukokuuta Retriitti Lohirannan leirikeskus, Lohja





Date Time
Friday 5 January 17:00-18:00 Birthday of Paramahansa Yogananda
Friday 19 January 17:00-18:00
Friday 2 February 17:00-18:00
Friday 16 February 17:00-18:00
Friday 2 March 17:00-18:00
Friday 16 March 17:00-18:00
Friday 30 March 17:00-18:00
Friday 13 April 17:00-18:00
Friday 27 April 17:00-18:00
Friday 11 May 17:00-18:00
Fri -Sun 25 -27 May Retreat Lohirannan leirikeskus, Lohja

Huom. Perjantai - Sunnuntai, 25. - 27. toukokuuta, SRF retriitti Lohirannan leirikeskuksessa Lohjalla. Ilmoittautumiset ja tiedustelut sähköpostilla osoitteeseen mietiskely(at)gmail.com.

N.B. Friday - Sunday, 25 - 27 May, SRF retreat in Lohirannan leirikeskus, Lohja. Registrations and inquires via e-mail to mietiskely(at)gmail.com.